Skip to main content

Структуровані кабельні мережі

Кабельні системи — об'єднайте всі комп'ютерні та телефонні пристрої в єдину інфраструктуру. Фахівці компанії ComSmart пропонують повний комплекс послуг від проектування до монтажних робіт.

Навіщо потрібні кабельні системи?

Комп'ютерні та телефонні пристрої здатні спілкуватися між собою. Структуровані кабельні системи дозволяють об'єднати техніку, щоб вона могла передавати один одному сигнали.

Без подібної інфраструктури не може обійтися жодне сучасне підприємство, ресторан, офіс та розумний будинок. Завдяки кабельним мережам забезпечується взаємодія між різними за своїм призначенням елементами:

 • телефонія;

 • комп'ютерна техніка;

 • системи відеонагляду;

 • системи безпеки тощо.

Основні переваги СКС

Структурована кабельна система від ComSmart має величезну кількість переваг. Серед них можна виділити:

 1. Довговічність.

Середній термін служби СКС становить 15 років, що можна порівняти з необхідністю проведення капітального ремонту. Таким чином, кабельну систему можна розглядати як довговічне вкладення в інфраструктуру свого підприємства, офісу чи будинку.

 • Гнучкість.

На підприємстві чи будинку часто відбувається необхідність у перестановці окремих елементів, заміні обладнання тощо. Особливість сучасної кабельної системи полягає у її гнучкості. При заміні вам не доведеться міняти дроти, оскільки вони можуть передавати сигнали різного типу. Таким чином, відпадає, необхідно прокладати додатковий кабель при підключенні нової техніки.

 • Надійність.

Устаткування під час експлуатації нерідко видає помилки чи працює неправильно. Приблизно у 50% випадків ця проблема пов'язана з кабельною мережею. Уникнути цього допоможе сучасна та якісна СКС.

Чому монтаж кабельних систем потрібно замовляти у нас:

 1. Найкраще співвідношення ціни та якості.

Ми вже давно працюємо на ринку та знаємо наших конкурентів та клієнтів. У нашому прайс-листі ви зможете знайти пропозиції, що повністю задовольнять ваші потреби.

 • Дотримання термінів.

До початку роботи ми завжди обговорюємо терміни та дотримуємось їх. Завдяки цьому ви впевнені, що зможете запустити своє підприємство вчасно.

 • Технічне обслуговування.

Кабельна мережа працює некоректно? Ми проведемо потрібний комплекс робіт для її відновлення.

 • Безкоштовна консультація.

Отримайте інформацію про кабельні системи з перших вуст. Замовте безкоштовну консультацію.

Системи відеоспостереження Відеоспостереження Пожежна безпека Охоронні системи

Заповніть дані та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Всі права захищені. Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB