Skip to main content

Пожежна сигналізація – це комплекс технічних засобів, робота яких спрямована на попередження та вчасне усунення займання різного ступеня. Компанія ComSmart здійснює весь спектр послуг в сфері систем протипожеженого захисту. Ми пропонуємо: проектування, монтаж та обслуговування під ключ.

пожежна сигналізація, пожежне обладнання, датчики пожежі, датчики пожежної сигналізації

Чому потрібне встановлення пожежної сигналізації: Пожежна сигналізація забеспечує завчасне попередження про місця займання полум'я і задимлення, завдяки чому дозволить захистити від пожежі, врятувати людське здоров'я та життя, мінімізувати шкоду майну.

Встановлення систем пожежної сигналізації відбувається на різних типах об’єктів:

 • Підприємства

 • Промисловість

 • Склади

 • Магазини / ТРЦ

 • Кафе / Ресторани

 • Фінансові установи

 • Готелі

Види пожежної сигналізації:

 • адресні і безадресні системи;
 • централізовані і пультові

В систему пожежної автоматики входять:

4 причини замовити монтаж пожежної сигналізації в нашій компанії ComSmart:

 • найкраще співвідношення ціни/якості;
 • ми пропонуємо: проектування, монтаж та обслуговування під ключ.
 • безкоштовна консультація;
 • виконання робіт у встановлений термін.

Пожежі в сучасному світі залишаються однією з найпоширеніших причин через які завдають шкоди здоров'ю людей та шкоди матеріальним цінностям. Причинами виникнення можуть бути несправності електросистем, аварійні ситуації або людська необережність, і будь-який з цих факторів може мати катастрофічні наслідки.
Найкраще, що можна зробити для запобігання чи швидкій ліквідації загорянь - це подбати про своєчасне оповіщення у разі виникнення позаштатних ситуацій. Саме для цього варто вчасно подбати про встановлення сучасної системи пожежної сигналізації, яка є комплексом обладнання, націленим на виявлення загорянь. Відбувається це завдяки чутливим пожежним датчикам, саме вони спрацьовують при різкому підвищенні температури, появі диму або відкритого полум'я на території або в приміщенні, де встановлено протипожежну сигналізацію.
При впровадженні в інженерні системи будівлі пожежна сигналізація забезпечує передачу сигналів для систем оповіщення, відключення систем кондиціювання та припливної вентиляції, димовидалення та пожежогасіння.

Безперебійна робота системи пожежної безпеки забезпечується комплексом компонентів, які ви отримаєте під час встановлення нашого пожежного обладнання:
- Пожежні сповіщувачі є основою, і саме в них вживлені датчики пожежної сигналізації, що реагують на зміни температури, появу певного рівня задимлення у приміщення чи вогнища відкритого вогню.
- Прийомно-контрольні панелі беруть на себе збирання та обробку отриманої інформації.
- Завдяки блоку живлення пожежне обладнання працюватиме безперебійно навіть у разі відключення електропостачання.

Наша компанія готова надати вам широкий асортимент систем безпеки:
- автоматична пожежна сигналізація;
- адресна пожежна сигналізація є оптимальним варіантом для великих площ завдяки можливості точного вказівки місця спрацьовування датчика, чим забезпечує своєчасну реакцію та локалізацію вогнища займання.
- бездротова пожежна сигналізація, яка дозволяє установку в місцях, де прокладання кабелю важко або небажано. Наприклад, під час встановлення після ремонту приміщення або у важкодоступних місцях.
- системи оповіщення, відповідно до таких характеристик об'єкта захисту як площа, функціональне призначення, поверховість, кількість людей та режим їх перебування.

Звернувшись до нашої компанії ви отримаєте:
- Проектування системи пожежної безпеки;
- монтаж систем пожежної безпеки чи окремих елементів;
- гарантію на виконані роботи 1 рік;
- технічне обслуговування та ремонт усіх систем пожежної безпеки;
- роботи проводяться за ліцензією ДСНС, виданою МНС України відповідно до всіх нормативних вимог

Системи відеоспостереження Відеоспостереження Пожежна безпека Охоронні системи

Заповніть дані та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Всі права захищені. Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB