Skip to main content

Електротехнічні роботи

Електротехнічні роботи будь-якої складності за короткий термін. Забезпечимо інтеграцію системи до розумного будинку.

Електрика для квартири, будинки, офісу, ресторану

Якісний монтаж електропроводки забезпечує безпечну роботу всіх електричних приладів, підключених до мережі. Процес досить складний, тому найкраще довірити спеціалістам допуск до електротехнічних робіт. Співробітники компанії ComSmart готові надати допомогу на всіх етапах роботи від проектування до встановлення електричних приладів.

Спочатку слід здійснити розрахунки. Це допоможе правильно розподілити джерела світла, розетки та інші прилади. Розрахунки дозволяють визначити точну кількість матеріалу необхідну проведення проводки. Тільки після цього можна розпочинати монтаж електричної системи.

Наші спеціалісти виконають необхідний комплекс електротехнічних робіт у квартирі, на комерційних та промислових об'єктах.

Ключові елементи електромережі

  1. Захисна автоматика.

Замикання - актуальна проблема, з якою часто стикаються як у домашніх умовах, так і на великих підприємствах. Щоб зберегти інфраструктуру електромережі в цілості, обов'язково потрібна установка захисної автоматики - автоматичні контактори, струмові сенсори та інші пристрої.

  • Генератори.

Відключення електрики може статися будь-якої миті — ремонтні роботи, погані погодні умови тощо. Ми пропонуємо встановлення генератора від відомих міжнародних брендів. Такі апарати працюють на газі чи дизельному паливі. Якщо такий пристрій інтегрувати в розумний будинок, його роботу буде контролювати програма, яка автоматично включить і вимкне його при необхідності.

  • Стабілізатори.

Великий вибір пристроїв для забезпечення стабільної роботи усієї мережі. Ми надаємо портативні трансформатори, стабілізатори, випрямлячі та інші корисні елементи.

  • Заземлення.

Один із ключових елементів кожної електромережі. Якісне та надійне заземлення від System Technology дозволить раз і назавжди вирішити це питання для вашого будинку.

  • Сонячні батареї.

Дедалі більше людей переходить на природні джерела енергії. Одними із таких є сонячні батареї. Вони дозволяють перетворити сонячну енергію.

4 причини звернутися до нашої компанії ComSmart для проведення електротехнічних робіт:

  • безкоштовна консультація;

  • найкраще співвідношення ціни та якості;

  • безкоштовна консультація;

  • Великий вибір обладнання.

Системи відеоспостереження Відеоспостереження Пожежна безпека Охоронні системи

Заповніть дані та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Всі права захищені. Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB